Biuro księgowe – Dlaczego my

Biuro rachunkowe – Co nas wyróżnia?

Chcielibyśmy porozmawiać o tym, jak możemy pomóc waszej twojej firmie i dlaczego tak dużo właścicieli firm ceni nasze usługi i wkład. Nasze biura rachunkowe w Polsce realizuja osobistą obsługę rachunkowości z regularnym kontaktem, dzięki czemu zyskujemy z Tobą dobre relacje i długotrwałe relacje.

Usługi rachunkowe Katowice

Audyt i rozliczenia

Nasza Firma jest biegłymi rewidentami  zlokalizowana w Katowicach i posiadamy wysokie wykształcenie w doradzaniu biznesu naszych klientów, ścisłej współpracy z klientaki oraz tworzeniu zadań audytowych i księgowych w uzgodnionych ramach czasowych.


Rozwiązania księgowe online w chmurze

Jesteśmy akredytowanymi partnerami Platinum z oprogramowaniem Accounting, aby dostarczać naszym klientom internetowe rozwiązania księgowe w chmurze do zgromadzenia dokumentacji księgowej, w tym usługi księgowe, deklaracje VAT i rachunkowość zarządczą. Programy księgowe online w chmurze są również wbudowane w całą historię naszych usług, w tym zeznania podatkowe, rozliczenia w US, usługi płacowe i pomoc w zakresie automatycznej rejestracji.


Usługi księgowe, w tym pomoc w bieżacych przepisach dotyczącymi automatycznej rejestracji emerytalnej.

Prowadzimy dobrej jakości outsourcing płac online dla małych i dużych firm. Nasze usługi w zakresie zarządzania płacami dokonują wszystkich potrzebnych zgłoszeń do urzędów podatkowych w Twoim imieniu i zapewniają odpowiednie dokumenty z wymogami dotyczącymi sprawozdawczości i korespondencji związanymi z [automatycznym logowaniem emerytalnym